KONST / Litografier / Färglitografi 8805068
nr 880 5068
Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), stockholms motiv, signerad. , 141/225, motivet: 49x64
Kondition: saknar glas
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:22:13
5/3 11:06:04
500 kr
10/3 18:03:34